Ontmoet Sweco op de RIONEDdag

De RIONEDdag is een jaarlijks congres voor professionals op gebied van stedelijk waterbeheer. U kunt op die dag nieuwe kennis opdoen, ervaringen delen en elkaar ontmoeten. Tijdens de dag zijn er onder andere plenaire sessies, parallelsessies en kennistafels. Sweco neemt deel aan 1 van de kennistafels.

Aan iedere kennistafel wordt u in een gesprek van 13 minuten geïnformeerd over een actueel onderwerp. Wouter van Riel, adviseur Stedelijk water bij Sweco, geeft aan zijn kennistafel u alle informatie over de beste strategie voor rioolvervanging in combinatie met de ruimtelijke schaal waarop dit plaats moet vinden.

KENNISTAFEL RIOOLVERVANGING EN RUIMTELIJKE SCHAAL
“Rioolvervangingen worden vaak geïnitieerd op basis van beoordelingen van individuele rioolbuizen”, zegt Wouter. “Maar kan inpassing van hemel- en grondwaterbeleid of afstemming met ontwikkelingen in openbare ruimte op deze schaalgrootte wel echt plaatsvinden? Dat vragen professionals op het gebied van waterbeheer zich vaak af. Aan mijn kennistafel ga ik in op deze vraagstukken. Door deze vragen te beantwoorden is het mogelijk meer transparantie in de besluitvorming te krijgen en een robuuste en toekomstgerichte strategie op te zetten.”

Wilt u over dit onderwerp met Wouter van gedachten wisselen? Kom dan naar de RIONEDdag en bezoek zijn kennistafel.

DATUM
2 februari 2017

LOCATIE
Jaarbeurs Utrecht

CONTACT
Wouter van Riel
Adviseur Stedelijk Water
T +31 6 467 667 93
E wouter.vanriel@sweco.nl

MEER INFORMATIE
Internetsite RIONEDdag 2017
Stedelijk water en riolering